Ana içeriğe atla

                                   

                                                                                                                                   MİMARİ RESTORASYON PROGRAMI HİBRİT EĞİTİM İÇİN PLANLANAN DERS PROGRAMI

                                                                                                                                                                           1.HAFTA (EĞİTİM ÖĞRETİM  12.HAFTA)

 

Pazartesi

17 Mayıs 2021

Salı

18 Mayıs 2021

Çarşamba

19 Mayıs 2021

Perşembe

20 Mayıs 2021

Cuma

21 Mayıs 2021

09.00 - 12.50

 

 

 

RESMİ TATİL

Geleneksel Türk El Sanatları

 

N. KARAMAN

Geleneksel Türk El Sanatları

 

N. KARAMAN

13.00 - 15.50

 

 

 

Geleneksel Türk El Sanatları

 

N. KARAMAN

Geleneksel Türk El Sanatları

 

N. KARAMAN

 

                                                                                                                                                                            2.HAFTA (EĞİTİM ÖĞRETİM 13.HAFTA)

 

Pazartesi

24 Mayıs 2021

Salı

25 Mayıs 2021

Çarşamba

26 Mayıs 2021

Perşembe

27Mayıs 2021

Cuma

28 Mayıs 2021

09.00 - 12.50

Restorasyon Uygulama Teknikleri

 

 

 

P.ERKUŞ BUYRUK

Meslek Resim

 

09:00 - 12:50 1.Grup

 

N.SUNGUR

Meslek Resim

 

11:00 - 13:50 1.Grup  

 

N. SUNGUR

Restorasyon Uygulama Teknikleri

 

 

 

P.ERKUŞ BUYRUK

 

13.00 - 15.50

Restorasyon Uygulama Teknikleri

 

 

 

P.ERKUŞ BUYRUK

Meslek Resim

 

13:00 - 16:50 2.Grup

 

N.SUNGUR

Meslek Resim

 

14:00 - 16:50 2.Grup

 

N.SUNGUR

Restorasyon Uygulama Teknikleri

 

 

 

P.ERKUŞ BUYRUK

 

 

                                                                                                                                                                             3.HAFTA (EĞİTİM ÖĞRETİM 14.HAFTA)

 

Pazartesi

31 Mayıs 2021

Salı

1 Haziran 2021

Çarşamba

2 Haziran 2021

 

 

09.00 - 12.50

Röleve Teknikleri

 

1. GRUP

 

 

İ.USLU ÖZTÜRK

Röleve Teknikleri

 

1. GRUP

 

 

İ.USLU ÖZTÜRK

Röleve Teknikleri

 

09.00 - 10.50 1. GRUP

11.00 - 12.50 2. GRUP

 

İ.USLU ÖZTÜRK

 

 

13.00 - 16.50

Röleve Teknikleri

 

2. GRUP

 

 

İ.USLU ÖZTÜRK

Röleve Teknikleri

 

2.GRUP

 

 

İ.USLU ÖZTÜRK

Meslek Resim

 

13:00 - 14:50 1.Grup

15:00 - 16:50 2.Grup

 

N. SUNGUR